Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

AGENT UBEZPIECZENIOWY AXA

Data dodania: 2012-03-11
 
Witam,
Czy zastanawialiście się Państwo jak zabezpieczyć swoje życie i życie swojej rodziny, jak mieć lepszą emeryturę, jak zapewnić dzieciom lepszy start w dorosłość, jak korzystać w pełni z usług służby zdrowia nie czekając w kolejkach? a nie mieliście jeszcze okazji do spotkania się z doradcą ubezpieczeniowym, proponuję 40 minutowe spotkanie, na którym porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach, planach i marzeniach.
Oferuję również ubezpieczenia na samochód OC, AC, NW.
Zapraszam, spotkanie nic nie kosztuje a pozwoli zapoznać się z dobrymi rozwiązaniami na lepszą przyszłość!

Kontakt
Tel. 728786664 Weronika
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
puławski

Powiat puławski - powiat w województwie lubelskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Puławach. Do powiatu przynależy 11 gmin: Puławy (gmina miejska), Kazimierz Dolny, Nałęczów, Baranów, Janowiec, Końskowola, Kurów, Markuszów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Żyrzyn. Powiat puławski odnowiony został w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Kazimierz Dolny nad Wisłą to znany punkt na mapie Polski pod względem turystyki. Wycieczki licznych turystów zachwycają się pięknie położonym miastem. Cenią oni szczególnie zabudowę w postaci licznych kamienic, rynku, kościołów, a także ruiny zamku. Nałęczów znany jest natomiast ze swojego parku zdrojowego z pijalnią wód. Jest gdzie wypoczywać i co oglądać.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola