Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Samorządowy Informator SMS już działa!

Data publikacji: 2013-02-17, Data modyfikacji: 2013-02-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Samorządowy Informator SMS już działa!

Szanowni Państwo!

Jednym z zadań lokalnego samorządu jest dbałość o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców, dlatego m.in. podjęliśmy decyzję o wdrożeniu w Puławach systemu o nazwie 
Samorządowy Informator SMS.

SISMS jest systemem mającym zapewnić skuteczną komunikację urzędu z mieszkańcami we wszystkich obszarach funkcjonowania, szczególnie zaś w tych, które mają wpływ na nasze bezpieczeństwo. Najważniejszym celem, jaki chcemy uzyskać, jest odpowiednio wczesne ostrzeganie przed mogącym pojawić się zagrożeniem, takim jak powódź, trąby powietrzne, pożary i inne.

Chcemy docierać do Państwa również z innymi informacjami m.in. zapowiedziami imprez i innych ważnych wydarzeń w naszym mieście.

Podstawą sprawnego funkcjonowania systemu SISMS jest zarejestrowanie się w nim jak największej liczby mieszkańców, którzy będą otrzymywać informacje z urzędu. Rejestracja jest bardzo prosta i sprowadza się do wysłania jednego SMS-a o odpowiedniej treści.
 Państwa numery telefonów będą chronione według najwyższych standardów. Warto dodać, że nigdy przy użyciu systemu nie otrzymacie Państwo reklam bądź spamu.

Po wysłaniu SMS-a, którego koszt jest zgodny z ceną zwykłego SMS-a w Państwa planie taryfowym, otrzymacie Państwo automatycznie wiadomość z potwierdzeniem rejestracji. Od tej pory będziecie bezpłatnie dostawać najważniejsze informacje z urzędu.

Państwa pomoc jest niezwykle istotna, aby system prawidłowo zadziałał w Puławach, dlatego prosimy o zarejestrowanie się w systemie, a także o przekazanie informacji o SISMS swojej rodzinie i znajomym oraz wszystkim zainteresowanym mieszkańcom.

Zadbajmy wspólnie o nasze bezpieczeństwo!

, Źródło artykułu: http://www.um.pulawy.pl/, Autor zdjęć: sxc.hu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  puławski

  Powiat puławski - powiat w województwie lubelskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Puławach. Do powiatu przynależy 11 gmin: Puławy (gmina miejska), Kazimierz Dolny, Nałęczów, Baranów, Janowiec, Końskowola, Kurów, Markuszów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Żyrzyn. Powiat puławski odnowiony został w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Kazimierz Dolny nad Wisłą to znany punkt na mapie Polski pod względem turystyki. Wycieczki licznych turystów zachwycają się pięknie położonym miastem. Cenią oni szczególnie zabudowę w postaci licznych kamienic, rynku, kościołów, a także ruiny zamku. Nałęczów znany jest natomiast ze swojego parku zdrojowego z pijalnią wód. Jest gdzie wypoczywać i co oglądać.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola