Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Telewizja Puławy 24, TVK Informacje Puławskie 0078, 2016 03 18

 
W programie między innymi: Grupa Azoty osiągnęła rekordowe zyski. Będzie premia świąteczna na Azotach. Zarząd Grupy Azoty bez przedstawicieli z Puław. Dofinansowanie z Urzędu Pracy. Konsultacje w sprawie budżetu obywatelskiego. II Konferencja "Człowiek-Nauka-Technologia" w PPNT. Dzień otwarty w Szkole Orląt w Dęblinie. Pięćdziesiąt lat razem - wręczenie medali małżeństwom z pięćdziesięcioletnim stażem. Wspaniałe zalety Aqua-Aerobiku. Wiersze Karola Wojtyły w Domu Chemika. Spektakl "Czarownice z Bremen". Wernisaż w bibliotece miejskiej. IV Memoriał Waldemara Wojciechowskiego. Drzwi otwarte na wydziale zamiejscowym UMCS w Puławach. Wiadomości Sportowe.

 


Puławy 24
 
Data pliku video: 2016-03-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  puławski

  Powiat puławski - powiat w województwie lubelskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Puławach. Do powiatu przynależy 11 gmin: Puławy (gmina miejska), Kazimierz Dolny, Nałęczów, Baranów, Janowiec, Końskowola, Kurów, Markuszów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Żyrzyn. Powiat puławski odnowiony został w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Kazimierz Dolny nad Wisłą to znany punkt na mapie Polski pod względem turystyki. Wycieczki licznych turystów zachwycają się pięknie położonym miastem. Cenią oni szczególnie zabudowę w postaci licznych kamienic, rynku, kościołów, a także ruiny zamku. Nałęczów znany jest natomiast ze swojego parku zdrojowego z pijalnią wód. Jest gdzie wypoczywać i co oglądać.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola