Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Mobilna Myjnia Parowa PUŁAWY Michal Mierzejewski

Data dodania: 2012-02-08
 

Jesteśmy nową firmą na Ziemi Puławskiej oferującą klientom kompleksowe usługi: mycia, czyszczenia i sprzątania przy wykorzystaniu nowatorskiej technologii zastosowania pary wodnej, w bezpiecznej dla czyszczonej materii temperaturze 120 stopni Celsjusza oraz ciśnieniu 8 barów. Naszą metodę wyróżnia znikoma w stosunku do tradycyjnych metod emisja ścieków i wody w formie ciekłej oraz redukcja użycia chemii czyszczącej. Dojeżdżamy do klienta pod wskazany adres. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm, biur, urzędów, hoteli, punktów gastronomicznych, szpitali, zakładów pogrzebowych, szkół, przedszkoli, pływalni, hal sportowych i innych instytucji pożytku publicznego oraz zakładów przemysłowych. Wysoka temperatura i ciśnienie wytwarzanej pary pozwalają dokonywać dezynfekcji i sanifikacji (natrysk płynu antybakteryjnego do wnętrza pojazdu i/lub układu wentylacji (klimatyzacji). Spectrum naszej działalności jest ograniczone jedynie granicami ludzkiej wyobraźni i obejmuje usługi z zakresu utrzymywania czystości i higieny aut, domów, wnętrz, magazynów, domowych elewacji, elementów wystroju, przydomowych i przyhotelowych ogródków, nagrobków i pomników, instalacji przemysłowych itp. Nasze usługi obejmują również pranie tapicerek, dywanów i wykładzin pianą o temp. 30-70 stopni Celsjusza i ciśnieniu 4 barów (przy zastosowaniu naszej metody dywan lub wykładzina są suche po około 15–20 minutach). Jesteśmy nastawioną na rozwój firmą na dorobku, w związku z tym obecnie dostępna oferta z biegiem czasu będzie sukcesywnie poszerzana. Działamy na terenie Puław, Kazimierza Dolnego, Dęblina i okolic. Przy większych zamówieniach nie będzie problemem dojazd do Nałęczowa, Lublina czy innych miejscowości poza obrębem województwa lubelskiego.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych stronach internetowych: zamowmycie.pl oraz steamart.pl. Wszelkie sugestie i pytania prosimy kierować pod powyższy numer telefonu dostępny 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu oraz adres e-mail. Państwa wątpliwości z przyjemnością mogę rozwiać również w czasie bezpośredniego spotkania. Wystawiamy faktury VAT.

Oferujemy szeroko pojęte usługi czyszczenia i mycia, przy zastosowaniu nowatorskiej metody użycia pary w temperaturze 120 stopni Celsjusza i ciśnieniu 8 barów...Dojazd do klienta!!!Nieograniczone spectrum zastosowania. Wyczyścimy i umyjemy: pomnik, kostkę brukową, sofę, oczko wodne i psią budę. Mycie samochodu parą już od 25 złotych, pranie tapicerki już od 130 zł. Dezynfekcja i sanifikacja. Pranie dywanów - z opcją wykonania usługi w miejscu wskazanych przez klienta lub też nie...po prostu, przyjedziemy po brudny dywan i odwieziemy wyprany i suchy). Pranie tapicerek, które są suche tego samego dnia!!!Ceny elastyczne do negocjacji! Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!

Kontakt

Michał - 508772818

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
puławski

Powiat puławski - powiat w województwie lubelskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Puławach. Do powiatu przynależy 11 gmin: Puławy (gmina miejska), Kazimierz Dolny, Nałęczów, Baranów, Janowiec, Końskowola, Kurów, Markuszów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Żyrzyn. Powiat puławski odnowiony został w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

Kazimierz Dolny nad Wisłą to znany punkt na mapie Polski pod względem turystyki. Wycieczki licznych turystów zachwycają się pięknie położonym miastem. Cenią oni szczególnie zabudowę w postaci licznych kamienic, rynku, kościołów, a także ruiny zamku. Nałęczów znany jest natomiast ze swojego parku zdrojowego z pijalnią wód. Jest gdzie wypoczywać i co oglądać.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola