Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Ogłoszenie o sprzedaży w trybie aukcji...

Data dodania: 2019-01-18
Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego w Puławach ogłasza sprzedaż w trybie aukcji składników rzeczowych majątku rzeczowego. Szczegóły w załączonych poniżej dokumen... więcej »
 
 

Wisła ma nowy zarząd Azoty wracają do sponsoringu

Data dodania: 2019-01-17
We czwartek odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Delegatów-Członków Klubu Sportowego Wisła Puławy. Najważniejszym punktem były zmiany w Zarządzie Klubu. Zgodnie z zapowiedzia... więcej »
 
 

Modernizacja budynków PSM zgodnie z przepisami...

Data dodania: 2019-01-17
Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa prowadzi prace związane z przystosowaniem budynków do restrykcyjnych wymogów przeciwpożarowych, które narzuciły na zarządców nieru... więcej »
 
 

Towarzystwo Przyjaciół Puław podsumowało kolejny...

Data dodania: 2019-01-17
Towarzystwo Przyjaciół Puław podsumowało kolejny rok działalności wraz ze swoimi sympatykami. W piątek w Starej Octowni odbyło się spotkanie noworoczne, podczas którego r&oacut... więcej »
 
 

100-lecie Publicznych Służb Zatrudnienia

Data dodania: 2019-01-17
25 stycznia 2019 r. o godz. 15.30 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbędzie się powiatowa uroczystość z okazji 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia oraz Dnia Pra... więcej »
 
 

Minuta ciszy dla Ś. P. Pawła Adamowicza -...

Data dodania: 2019-01-16
W obliczu dramatycznego wydarzenia, jakim była tragiczna śmierć Prezydenta Gdańska, 15 stycznia 2019 r. kierownictwo oraz pracownicy Urzędu Gminy Puławy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej o... więcej »
 
 

Puławska Izba Gospodarcza wręczyła doroczne...

Data dodania: 2019-01-16
W ub. piątek odbyło się doroczne spotkanie członków Puławskiej Izby Gospodarczej. Jak co roku podczas gali wręczane są nagrody Izby dla wyróżniających się podmiot&oac... więcej »
 
 

Starosta Danuta Smaga w audycji Radia Lublin...

Data dodania: 2019-01-16
Zapraszamy do wysłuchania najbliższej audycji "Powiśle – Magazyn Ziemi Puławskiej”, która zostanie wyemitowana na antenie Radia Lublin w sobotę 19 stycznia 2019 r. około godz. 13... więcej »
 
 

Komunikat dot. modernizacji operatu ewidencji...

Data dodania: 2019-01-16
Informujemy, że na zlecenie Powiatu Puławskiego będą prowadzone prace geodezyjne w zakresie modernizacji operatu ewidencji gruntów i budynków dla gminy Kurów. W tej sprawie odbędzie s... więcej »
 
 

Kolejny etap rekrutacji na ostatnie zajęcia...

Data dodania: 2019-01-15
Powiat Puławski kontynuuję realizację projektu pn. „Mój powiat - uczy, dokształca, rozwija” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Oper... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 80
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  puławski

  Powiat puławski - powiat w województwie lubelskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Puławach. Do powiatu przynależy 11 gmin: Puławy (gmina miejska), Kazimierz Dolny, Nałęczów, Baranów, Janowiec, Końskowola, Kurów, Markuszów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Żyrzyn. Powiat puławski odnowiony został w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Kazimierz Dolny nad Wisłą to znany punkt na mapie Polski pod względem turystyki. Wycieczki licznych turystów zachwycają się pięknie położonym miastem. Cenią oni szczególnie zabudowę w postaci licznych kamienic, rynku, kościołów, a także ruiny zamku. Nałęczów znany jest natomiast ze swojego parku zdrojowego z pijalnią wód. Jest gdzie wypoczywać i co oglądać.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola