Belka
Środa, 21 Listopada 2018   imieniny: Albert, Janusz, Konrad
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Ostrzeżenie meteorologiczne: będzie ślisko!

Data dodania: 2018-11-19
IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega o możliwości wystąpienia niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych w najbliższych dniach. Ujemne temperatury w nocy mogą powodowa... więcej »
 
 

Podziękowanie

Data dodania: 2018-11-16
Podziękowanie dla Starosty Puławskiego Witolda Popiołka za wsparcie inicjatywy V Biwaku Namiestnictwa Harcerskiego i Zuchowego "Północ". więcej »
 
 

"Kultura w Krainie Lessowych Wąwozów"

Data dodania: 2018-11-16
Mapa „Kultura w Krainie Lessowych Wąwozów” prezentuje najważniejsze obiekty związane z dziedzictwem kulturowym Krainy Lessowych Wąwozów. Projekt został dofinansowany z budże... więcej »
 
 

Podziękowanie

Data dodania: 2018-11-16
Podziękowanie dla Starosty Puławskiego Witolda Popiołka oraz Starostwa Powiatowego w Puławach za zaangażowanie w przedsiębiorczą edukację młodych ludzi w ramach Światowego Tygodni... więcej »
 
 

"Hity Turystyczne Krainy Lessowych Wąwozów"

Data dodania: 2018-11-16
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją Lokalnej Organizacji Turystycznej "Kraina Lessowych Wąwozów", wydanej dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Puławskiego w ramach re... więcej »
 
 

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko Zastępcy...

Data dodania: 2018-11-15
Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Puławach ogłasza konkurs na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. lecznictwa. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują... więcej »
 
 

Południe Literackie z okazji 100. rocznicy...

Data dodania: 2018-11-15
9 listopada 2018 r. o godz. 12.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach odbyło się uroczyste wręczenie nagród w trzech konkursach powiatowych zorganizowanych przez Powiatową Bi... więcej »
 
 

Wieczornica Historyczna

Data dodania: 2018-11-15
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz społeczność uczniowska Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im Św. Franciszka z Asyżu w Kęble mają zaszczyt zaprosić na wieczór historyczn... więcej »
 
 

I sesja Rady Powiatu Puławskiego wybranej w...

Data dodania: 2018-11-15
Na podstawie Postanowienia Komisarza Wyborczego w Lublinie III z dnia 9 listopada 2018 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji Rady Powiatu Puławskiego wybranej w głosowaniu 21 października 2018 roku zawiadamiam... więcej »
 
 

Informacja dotycząca Programu Operacyjnego Pomoc...

Data dodania: 2018-11-15
PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020 JEST WSPÓŁFINANSOWANY Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU POMOCY NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM - PODROGRAM 2018 CELEM PROGRAMU jest zapewnienie najuboższym mieszka&#... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 64
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  puławski

  Powiat puławski - powiat w województwie lubelskim, którego siedzibę możemy znaleźć w Puławach. Do powiatu przynależy 11 gmin: Puławy (gmina miejska), Kazimierz Dolny, Nałęczów, Baranów, Janowiec, Końskowola, Kurów, Markuszów, Puławy (gmina wiejska), Wąwolnica, Żyrzyn. Powiat puławski odnowiony został w wyniku reformy administracyjnej z 1999 roku.

  Kazimierz Dolny nad Wisłą to znany punkt na mapie Polski pod względem turystyki. Wycieczki licznych turystów zachwycają się pięknie położonym miastem. Cenią oni szczególnie zabudowę w postaci licznych kamienic, rynku, kościołów, a także ruiny zamku. Nałęczów znany jest natomiast ze swojego parku zdrojowego z pijalnią wód. Jest gdzie wypoczywać i co oglądać.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola